Pāriešana no viena kredītdevēja pie cita – izeja vai pagaidu risinājums

kredītu apvienošana netcredit

Šodienas finanšu plānošana nav viegla nevienam, jo izmaksas mainās katru dienu un izdevumi, ko plānojām pirms pāris mēnešiem, vairs neatbilst tam, cik daudz tērējam šodien. Tādēļ arvien biežāka problēma sabiedrībā ir kredītgrūtības, kas rodas pārāk optimistiski aizņemoties summas, kuru atdošana vēlāk rada būtiskus sarežģījumus un konfliktus.

Šādos gadījumos meklējam risinājumu, bet, ja izeju no situācijas mums nevar piedāvāt kredītdevējs, ar kuru esam noslēguši līgumu, varam paskatīties plašāk un lūgt palīdzību pie kāda cita aizdevēja.

Šo iespēju, atrisināt vienas kredītsaistības ar cita aizdevēja palīdzību, izmanto arvien vairāk klientu, jo kredītu pārkreditēšana jeb kredītu apvienošana ir kļuvusi par daudzpusīgu un ērtu iespēju pārformēt esošos aizdevumus uz piemērotākiem, izdevīgākiem nosacījumiem.

Tas ir īpaši vērtīgi tad, ja esam vīlušies kāda kredītdevēja klientu apkalpošanā, attieksmē vai aizdevuma noteikumos. Pāriešanai pie cita kredītdevēja var būtu ļoti daudz un dažādu iemeslu, taču vairumā gadījumu galvenais motīvs ir piemērotāku atmaksas termiņu pielāgošana, jo nereti saprotam, ka esam aizņēmušies vairāk, kā dotajā brīdī varam atdot.

Garāks aizdevums termiņš un mazāki ikmēneša maksājumi

Liela daļa aizdevēju, kuri piedāvā pārņemt klientu saistības pie citiem kredītdevējiem, piedāvā arī izdevīgākus nosacījumus, tā vēl vairāk motivējot klientus izvēlēties šo iespēju, nodrošinot to ne tikai, kā izeju bezizejas situācijās, bet arī kā izdevīgāku risinājumu pie jebkurām aktīvām kredītsaistībām. Galvenās pārkreditācijas priekšrocības ir pielāgoti apmaksas termiņi un zemākas maksājumu summas, kas ļauj izstrādāt elastīgākus un vieglāk izpildāmus grafikus, kā arī ir vairāki aizdevēji, kas garantē pat izdevīgākus procentus un nepieprasa ķīlu, tādējādi esot daudz pretimnākošāki par citiem nozares uzņēmumiem.

Šī iespēja ir ļoti izdevīga aizņēmējiem, kuri noformējuši ātros kredītus, jo tādējādi lielās ātro kredītu summas var sadalīt mazākos maksājumos un segt tos ilgākā, sev piemērotākā laikā, turklāt noformējot daudz izdevīgākus sadarbības noteikumus, lai izvairītos no kredītgrūtībām un pasargātu sevi no nonākšanas parādnieku sarakstā.

Lielākā daļa kredītņēmēju vēlas izpildīt savas saistības, taču ikmēneša ienākumi ir ierobežoti un ne vienmēr varam segt tik lielus maksājumus, kā pieprasa ātrie kredīti, tādēļ iespēja šīs summas atdot samērīgās daļās, atbilstoši ienākumu līmenim, ir labākais risinājums daudziem.

Pārkredītācija – aizdevums jaunā formā

Lai arī ērtāka un pretimnākošāka, pārkreditācija joprojām ir nopietns aizdevums, pret kuru mums jāizturas atbildīgi un apdomīgi. Nevaram to uztvert, kā palīdzību no drauga vai atbrīvošanu no kredītsaistībām, gluži pretēji, pret šīm saistībām ir jāizturas vēl nopietnāk, kā pret ātrajiem kredītiem, jo kopējā aizdevuma summa būs tikpat liela vai pat lielāka, ja apvienojam vairākus aizdevumus vienā. Arī šie kredītdevēji ir ieinteresēti, lai aizdevums tiktu apmaksāts laikā, un šie aizdevēji nekavēsies Jūs pievienot parādnieku sarakstam, ja to ignorēsiet. Tādēļ centieties novērtēt aizdevēja pretimnākšanu un ievērot jaunos nosacījumus punktuāli un atbilstoši prasībām.

Pārkreditācija ir kā otrā iespēja tiem, kas nonākuši kredītgrūtībās, taču jā tā tiek izniekota, vēlāk neveicot noteiktos maksājumus un ignorējot kredītdevēju, tad trešās iespējas var vairs nebūt, jo aizdevēja acīs būsiet neuzticams klients. Kredītdevēji, kas piedāvā pārkreditāciju, parasti ļoti atsaucīgi izturas pret katru no klientiem, piedāvājot samērīgus un pārdomātus risinājumus, un sagaida tikpat atsaucīgu un godīgu attieksmi no aizņēmēja.

Kredītu salīdzināšanas platforma, atgādina: Ja esat noslēdzis saistības, par kuru izpildi neesat drošs, vienmēr laicīgi pārrunājiet savas bažas ar aizdevēju, lai atrastu jaunu risinājumu, iespējas pagarināt termiņus vai samazināt ikmēneša maksājumus, bet nekad neizvēlieties ignorēšanu, kā izeju, jo agrāk vai vēlāk tas novedīs pie finanšu grūtībām, kurās pat pārkreditēšana vairs nebūs risinājums.

Author: Toms Ozols

Hei visiem, šeit Toms, un man ir lieliskas ziņas! Mūsu blogs Bad Ad beidzot ir gaisā!!! Ja esat sekojuši manām un manu domubiedru gaitām, noteikti zinat, ka reklāma mums ir kā gaiss, kā asinis, kā... nebeidzamas peļņas iespējas! Nāciet, lasiet un pasūtiet reklāmu pie mums! Būs labi gan mums, gan jums, un rezultāts garantēts.