Kredīts jau no 18 gadiem! Vai tas ir iespējams?

Kā zināms, visi ātrie kredīti Latvijā ir pieejami no 21 gada vecuma, tomēr ir vairāki aizdevēji, kuri piedāvā noformēt aizdevumu arī tiem, kuriem ir 18 gadi. Šajā rakstā esam apkopojuši visu nepieciešamo informāciju, lai tu zinātu, kādi ir kritērij, lai cilvēks varētu aizņemties arī tad, ja viņš nav sasniedzis 21 gada vecumu!

Visi ātrie kredīti jau no 18 gadiem?

Ja esi izvēlējies izmantot šo iespēju un aizņemties jau no 18 gadu vecuma, ir ļoti būtiski salīdzināt visu aizdevēju piedāvājumu, lai saprastu, kurš no variantiem ir pats piemērotākais tieši tev. Kā jau minējām, lielākā daļa Latvija aizdevēju piedāvā aizņemties sākot tikai no 21 gada vecuma, tomēr ir daži, kas piedāvā šo iespēju izmantot arī jau agrāk. Ātro kredītu saraksts ir gana liels, tāpēc, protams, ir jāņem vērā vairāki nosacījumi:

 1. Pozitīva kredītvēsture – lai varētu saņemt ātro aizdevumu, aizdevējs noteikti aplūkos, vai pagātnē tev nav kāda parādsaistība. Ja tādas uzrādīsies, pastāv liela iespēja, ka aizdevums tiks atteikts.
 2. Regulāri ienākumi – labākie ātrie kredīti tiek izsniegti tikai gadījumā, ja cilvēkam ir regulāri ikmēneša ienākumi, jo tikai tādā veidā aizdevējs varēs būt pārliecināts, ka varēsi laikā atmaksāt aizdevumu.

Ko ņemt vērā, aizņemoties?

Ir svarīgi salīdzināt ātros kredītus, lai izvēlētos sev piemērotāko. Salīdzinot visus aizdevējus, noteikti nepieciešams pievērst uzmanību vairākām būtiskām lietām, jo tikai tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka nepārmaksāsi par iegūto aizdevumu.

 1. Procentu likme – katrs aizdevējs piedāvā savu aizdevuma procentu likmi, tāpēc tev ir svarīgi salīdzināt visus aizdevēju piedāvājumus, lai varētu izvēlēties tieši sev izdevīgāko variantu no visiem piedāvātajiem.
 2. Aizdevuma summa – ir aizdevēji, kuri piedāvā pirmo aizdevumu noformēt bezmaksas, tāpēc arī šis ir viens no kritērijiem, kuram noteikti nepieciešams pievērst uzmanību, lai varētu izvēlēties, kuri īstermiņa aizdevumi tev ir piemērotākie. Protams, jāņem vērā arī tas, ka pirmajā reizē aizņemoties, pieejamā summa nebūs tik liela, cik tā būs tad, ja aizņemsies atkārtoti.
 3. Noformēšanas noteikumi – noteikti nepieciešams uzzināt arī to, cik ērti un ātri iespējams noformēt aizdevumu. Ja naudas summa jāgaida vairākas dienas, tad, iespējams, ir vērts izmantot kāda cita aizdevēja sniegtos pakalpojumus, tādēļ ir svarīgi salīdzināt visus aizdevējus, lai atrastu sev piemērotāko variantu.

Kā noformēt aizdevumu?

Lai varētu saņemt aizdevumu savā kontā, tev nepieciešams veikt pāris darbības, lai varētu to īstenot:

 1.    Tev nepieciešams salīdzināt visus aizdevējus, lai varētu izvēlēties pašu piemērotāko variantu tieši savai situācijai
 2.    Kad esi izvēlējies piemērotāko aizdevēju, tev nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, lai varētu saņemt aizdevumu
 3.    Kad pieteikums aizpildīts, tev atliek gaidīt, kad aizdevējs lems, vai piešķirt tev aizdevumu vai tomēr nē

Kādos gadījumos kredīts tiks atteikts?

Protams, ir situācijas, kad kredīts tiek arī atteikts. Visbiežākie iemesli ir:

 1.    Pārāk mazi ikmēneša ienākumi, kas attiecīgi nedod garantiju aizdevējam, ka kredīts tiks atmaksāts laikā
 2.    Negatīva kredītvēsture, kas attiecīgi nozīmē to, ka aizdevējs apšauba to, vai spēsi laicīgi veikt kredīta atmaksu
 3.    Veicot aizdevuma pieteikumu esi norādījis kādu nekorektu informāciju, kas nesniedz iespēju noformēt aizdevumu

Visi ātrie kredīti Latvijā ir pieejami cilvēkiem, tomēr ir ļoti daudzi kritēriji, kas nosaka to, vai aizdevējs piešķirs klientam aizdevumu vai tomēr nē, tāpēc pirms aizņemšanās noteikti ir ļoti svarīgi iepazīties ar visu aizdevēju nosacījumiem, lai varētu izvēlēties pašu piemērotāko variantu tieši savai situācijai, tādā veidā ietaupot gan savu, gan arī aizdevēja laiku un resursus!

Ja vēlies uzzināt vairāk par kredītiem un aizdevējiem, tad rekomendējam apskatīties salīdzināšanas portāla Comparo.lv Bloga sadaļu, kurā ik pa laikam tiek pievienots noderīgs padomraksts par finanšu nozari.

Author: Toms Ozols

Hei visiem, šeit Toms, un man ir lieliskas ziņas! Mūsu blogs Bad Ad beidzot ir gaisā!!! Ja esat sekojuši manām un manu domubiedru gaitām, noteikti zinat, ka reklāma mums ir kā gaiss, kā asinis, kā... nebeidzamas peļņas iespējas! Nāciet, lasiet un pasūtiet reklāmu pie mums! Būs labi gan mums, gan jums, un rezultāts garantēts.