Kā noformēt CV, lai tas izceltos [ar paraugiem]

Kā noformēt CV - ar paraugiem

Kad jūs meklējat jaunu darbu, viena no visbiežāk lietojamām lietām ir, lai jūsu CV izveidotu tiešsaistes darba dēļā, piemēram, Reed vai Monster . Bet vai jūs kādreiz esat domājuši, kā darba devēji pēc tam atrast savu CV un kā padarīt to izceltu no simtiem citu, ko viņi redzēs?

Kad darbinieks meklē ideālu personu darbam, teiksim, Monster, viņi ierakstīs galvenās meklējamās darba specifikācijas. Noformēt darba vietas nosaukumi un darba vietas atrašanās vieta, kā arī darba meklētāji varētu iekļaut meklēšanā arī dažas galvenās iemaņas, un pēc tam viņiem var rasties simtiem CV.

Tā vietā, lai lasītu ar katru vienu, darba devēji turpmāk filtrēs savus meklēšanas rezultātus kandidātiem, kas meklē pilna vai nepilna laika, pagaidu vai pastāvīgu darbu vai temp-to-perm, atkarībā no tā, kurš ir vispiemērotākais. Dažreiz viņu sākotnējā meklēšana var neveidot daudzus kandidātus, tādā gadījumā viņiem var būt nepieciešams paplašināt atrašanās vietas rādiusu vai algu diapazonu. Tas radīs daudz vairāk rezultātu.

Tādēļ ir svarīgi, lai jūs mēģinātu pareizi noformēt un aizpildīt pēc iespējas vairāk informācijas. Tas jums radīs daudz lielāku varbūtēju parādīšanos sākotnējā meklēšanā vai izcelties paplašinātajā.

Kad darbinieks ir uzlabojis meklēšanu, viņi sāks lasīt katru CV, lai uzzinātu, vai tas atbilst viņu prasībām.

Tas ir tas, kas viņiem ir nepieciešams redzēt:

1. Skaidri noformēt – ko jūs meklējat

Ir ļoti svarīgi noformēt, lai darba devēji, kurus potenciālie darba devēji izvirzīti kandidāti patiešām vēlas darbu, lai palīdzētu viņiem izdarīt šo secinājumu, ir noderīgi ievietot informāciju par savu CV par to, kur jūs esat un ko vēlies darīt tālāk.

Piemēram:

“Šobrīd administrators ir 18 000 GBP, meklējot Office Manager vai (viss, kas vēl varētu būt), 20 000 ASV dolāru apmērā.”

vai

“Klientu apkalpošanas palīgs £ 8,50 stundā, meklējot līdzīgu pozīciju £ 9,00 stundā.”

Tas var būt tieši jūsu CV augšpusē, tieši pēc jūsu kontaktinformācijas. Tas aizrauj acis un varētu būt pirmā informācija, kuru meklē darbinieks.

2. Kādas ir jūsu galvenās iemaņas un prasmju līmenis

Darba sludinājumi bieži vien izceļ atslēgvārdu vārdus no meklēšanas vienumiem CV, lai darba devēji varētu ātri noskaidrot, kā jūsu prasmes atbilst viņu vajadzībām. Šos atslēgas vārdus ir vieglāk noteikt, ja tie ir īpaši rakstīti.

Piemēram, ja jūsu CV saka:

“Profesionāla Microsoft Office lietošana”

bet recruiter ir ievadījis kā ” Excel ” kā atslēgvārdu, jūsu CV var netikt parādīts.

Tā vietā jūs varētu likt:

“Profesionāla Microsoft Office lietošana, ieskaitot Excel, Word, Powerpoint un Outlook.”

Tas padara jūsu prasmi daudz vieglāk parādīties meklēšanā.

Vēl viens ieteikums ir iekļaut savu prasmju līmeni blakus informācijai, kuru jūs sniedzat. Tas jo īpaši attiecas uz tehniskajām prasmēm. Jūs varētu teikt:

“Pareiza Microsoft Office lietošana, tai skaitā Excel, Word un Outlook uzlabotā līmenī, regulāri izmantojot pagrieziena galdi” vai “Māca lietderīgi izmantot Microsoft Office, ieskaitot Excel, Word un Outlook vidējā līmenī, ieskaitot izpratni par pivot tabulām” piemēram.

Tāpat sliktais noformējums

“Sociālo mediju pārvaldības rīki”

varētu kļūt:

“Sociālo mediju pārvaldības rīku regulāra izmantošana Hootsuite un TweetDeck, tostarp citu apmācība un statistikas analīze, lai datus varētu iesniegt vadībai.”

Tas sniedz lasītājam daudz specifiskāku priekšstatu par to, cik jūs esat kompetents.

3. Jūsu pienākumi iepriekšējās lomās

Ja agrāk esat bijis daudz dažādu lomu, ne visi no tiem ir saistīti ar to, kuru jūs iesniedzat, jums nav jāaizpilda jūsu CV, norādot katru darbu, kas jums kādreiz bijis. Tomēr tie varētu būt noderīgi: ņemot vērā to, ko jūs meklējat, meklējiet jaunu darbu ikvienā darbā, kas jums kādreiz bijis, un izskatiet prasmes, kas ir īpaši saistītas ar jūsu lomu.

(Tāpat kā virsrakstu izmantojiet kaut ko līdzīgu kā “Attiecīgā darba vēsture”. Tas nozīmē, ka ir vairāk, bet jums ir bijis selektīvs raksturs.)

Ja jūs esat pieredzējis un īpaši labs, veicot kaut ko svarīgu, jūs to vēlaties parādīt. Nevar vienkārši to pieminēt saistībā ar jūsu pēdējo lomu. Ja jūs to izdarījāt iepriekšējās darbavietās, arī pieminējiet to arī pret tiem, lai tie būtu izteikti.

Ja rakstāt:

“Vispārējie pieņemšanas pienākumi, piemēram, atbildēšana uz tālruņa zvaniem un e-pastu, izmantojot biroja aprīkojumu un apsveikuma apmeklētājus”

vai

‘Microsoft Office / MS Office lietošana, ieskaitot Word, Excel, Outlook un Powerpoint’

jūsu uzdevumu aprakstā trīs atsevišķās darbavietās, jūs šajā vietā būsiet spēcīgākam kandidātam nekā kāds, kas to ir atradis tikai vienā darbā.

Bet kāpēc apstāties tur? Jūs izskatīsit vēl spēcīgāku, ja jūs varat pierādīt to, ko jūs faktiski ir izdarījis ar šīm prasmēm. Piemēram, pastāstīt darbiniekam par:

“Izmantotais Microsoft Office – tostarp Word, Excel, Outlook un Powerpoint – izstrādāt prospektu drukātajai produkcijai, tostarp iegūstot atteikumu no departamentu vadītājiem un saskaņojot grozījumus”

nevis vienkārši uzskaitot lietas, ko varat darīt.

Tas aizņem nedaudz vairāk pūļu to noformēt, bet tas patiešām atmaksājas.

4. Jūsu ar darbu saistīti sasniegumi

Īpaši, ja jūs tikko sākat darbu, tostarp savā CV, ir svarīgi, lai darba devēju uzmanība tiktu pievērsta visiem ar darbu saistītiem sasniegumiem, balvām, nominācijām un atzīšanām. Tie varētu būt brīvprātīgais darbs, ko esat paveicis, darba pieredze no brīža, kad bijāt jaunāks vai pat vienkārši no jaunākā veiktspējas novērtējuma pakāpes.

Tas ir faktiski svarīgāk pieminēt tādas lietas kā šis, kā pieminēt jūsu vaļaspriekus un intereses, jo šīs prasmes liecina par labu darbinieku.

Ja jūs pašlaik esat darbā, bet vēlaties atstāt, un nedomāju, ka jums ir kādi īpaši sasniegumi, varat pieminēt savā CV, izvirzīt ideju saviem kolēģiem un vadītājiem, pamatojoties uz komandas motivēšanu. Jūs pats nevarat uzvarēt kaut ko, bet jūs varat likt faktam, ka jūs uzsācāt projektu zem sava CV, ja tas būtu veiksmīgs projekts vai pasākums.

5. Kā ar jums var sazināties

Jums nav jāpievieno sava pilnā adrese uz savu CV, nedz jāpasaka, vai esat precējies vai esat vienots, nedz arī norādiet savu dzimšanas datumu, taču vienmēr jāiekļauj savs pašreizējais tālruņa numurs un e-pasta adrese gan pievienotajā CV, gan savā Sīkāka informācija sākotnējā reģistrācijas formā darba klasei . Kad darbinieks atrod jūsu CV un domā, ka jūs varētu būt ideāls darbam, nekas vairs viņiem nelabvēlīgs nekā nespēja ātri sazināties ar tevi. Jūs nevēlaties palaist garām, jo ​​kaut kas tik vienkārši ir salabots.

Tā nav slikta ideja ievietot jūsu LinkedIn informāciju savā CV, jo tā dod darba devējiem vēl vienu veidu, kā sazināties ar jums. Tomēr, vilinoši, kā tas varētu būt, nepaļaujieties uz jūsu LinkedIn profilu, lai darbotos kā jūsu CV, jo darba devēji bieži to uzlūko kā pēdējo iespēju.

Lai jūs varētu ātri redzēt un sazināties ar rekrutētāju, jums ir nepieciešams pareizi augšupielādēts CV, kārtīgi noformēts un jāpārbauda pareizrakstība un gramatika.

Atjauniniet to regulāri uz kuģa – un atcerieties, ka darba devēji var redzēt, kad jūs pēdējoreiz apmeklējāt kuģa. Ja jūs tiktu tur tikai pirms divām dienām, tas signalizēs, ka jūsu informācija, visticamāk, būs aktuāla un ka jūs aktīvi meklēat, ko vēlaties.

6. Kur tu dzīvo, kur gribi strādāt un kur tu vari ceļot

Kā jau tika minēts iepriekš, darba devēji parasti izmanto meklējamā darba vietu, lai aizpildītu viņu pašu meklēšanas sākumpunktu. Viņi, iespējams, izmantos ģeogrāfiskās meklēšanas rādiusu (piemēram, “Northampton, 20 jūdzes” – lai gan acīmredzami tas var atšķirties atkarībā no darba veida un samaksas).

Ja jūs meklējat darbu vietā, kas tālu no vietas, kur jūs dzīvojat, darba devēji brīnīsies, kāpēc jūs esat ieguvuši savus meklēšanas rezultātus un, iespējams, aicināsit citu kandidātu, kurš ir vietējais darbā.

Tāpēc ir svarīgi atcerēties, ka reģistrējoties reģistrējoties darba laikā, jums tiks lūgts, lai jūsu adrese un apgabals, kurā jūs meklējat, darbotos, bet vienīgie informācijas vervētāji redzēs, ka jūs ‘ve parādījās meklēšanas rezultātos par darbu Londonā, bet dzīvo Mančestrā.

Pastipriniet savu lēmumu un novietojiet darbinieka prātu atpūtai. Ja jūs dzīvojat Mančestrā, bet vēlaties strādāt Londonā, varat rakstīt pievienotajā CV augšpusē:

“Šobrīd dzīvo Mančestrā; meklē darbu Londonā. Gatavs un gaida, lai pārvietotos, “

Or

Pārceļas no Birmingemas (mēnesis, gads) un vēlas nekavējoties sākt Northamptonā.”

Pārliecinieties, ka atzīmējat izvēles rūtiņu “Vēlas pārlikt atrašanās vietu” savā darba kuģa reģistrācijā, jo tā ir arī informācija, ko personāla atlases speciālists redzēs.

Tāpat, ja jūs varat vadīt transportlīdzekli vai dzīvot kaut kur, kas nodrošina ērtu vilcienu vai autobusu piekļuvi dažām citām pilsētām, to vajadzētu minēt tieši savā CV. Ja jūs dzīvojat Northamptonā, bet varat viegli nokļūt Rushden, Bedford, Milton Keynes, Kettering un Wellingborough, sakiet.

Pretēji tam, ko jūs varētu izlasīt, pieteikšanās uz darbu, kad jūs pašlaik neesat strādājis, ne vienmēr parāda sliktu jums. Tas nozīmē, ka jums nebūs paziņojuma perioda un, iespējams, var sākt rīkoties agrāk steidzamai tempam; darba devēji un darba devēji to bieži vien ir vajadzīgi. Ja esat tūlīt pieejams, sakiet to.

7. Viegli lasāms formāts

Darba devējiem ātri jāatrod informācija, lai jūsu CV būtu pēc iespējas viegli lasāms. Ievietojiet informāciju zem virsrakstiem, iezīmējiet galvenos punktus un izmantojiet saprātīgu fontu un fontu lielumu.

Jūs varat ievietot dažus vārdus, piemēram, darba virsrakstus, treknrakstā, lai pievērstu lasītāja uzmanību, bet neizmanto vārdu ar lielajiem burtiem vārda veidā, ja vien tas nav tāds, ka ir uzrakstīts uzņēmuma vai metodoloģijas nosaukums (piemēram, IBM, CISCO, PRINCE2) .

Veiksmi!

Author: Toms Ozols

Hei visiem, šeit Toms, un man ir lieliskas ziņas! Mūsu blogs Bad Ad beidzot ir gaisā!!! Ja esat sekojuši manām un manu domubiedru gaitām, noteikti zinat, ka reklāma mums ir kā gaiss, kā asinis, kā... nebeidzamas peļņas iespējas! Nāciet, lasiet un pasūtiet reklāmu pie mums! Būs labi gan mums, gan jums, un rezultāts garantēts.